Atribuită Cumpărare directă

IMPREJMUIRE CU GARD SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, SAT ANDREESTI

Număr anunț
DA33738244
Autoritate contractantă
COMUNA VLADIMIR (CUI 4813464)
Furnizor / câștigător
MARJUNIOR CONSTRUCT SRL (CUI 25388375)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.892,46 RON
Valoare atribuită
136.892,46 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136.892,46 RON

din 136.892,46 RON estimat