Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Achizitie echipamente medicale la Spitalul Municipal Turda Computer Tomograf 4287971/ 2018/ 7

Număr anunț
CN1004258
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917.647 RON
Valoare atribuită
863.000 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
19.09.2018 18:18
Anunț de atribuire
CAN1007644
Termen limită
25.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 181-409527
Documentație de atribuire
DF1023856

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

863.000 RON

din 917.647 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 54.647 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.