Atribuită Cumpărare directă

Produse papetarie

Număr anunț
DA33738974
Autoritate contractantă
COMUNA BAISOARA (CONSILIUL LOCAL BAISOARA JUD. CLUJ) (CUI 5562093)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,90 RON
Valoare atribuită
669,90 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,90 RON

din 669,90 RON estimat