Atribuită Cumpărare directă

Servicii de pază și apărare a sediului RoAid

Număr anunț
DA33739531
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
ERIKMA GLOBAL PROTECT S.R.L. (CUI 39909988)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.252 RON
Valoare atribuită
15.252 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.252 RON

din 15.252 RON estimat