Atribuită Cumpărare directă

Camera cu termoviziune , conform oferta.

Număr anunț
DA33739678
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.896,75 RON
Valoare atribuită
3.896,75 RON
Data publicării
30.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.896,75 RON

din 3.896,75 RON estimat