Atribuită Cumpărare directă

Placa electronica generator aer cald - anunt achizitie directa nr. 12567/27.07.2023

Număr anunț
DA33739711
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
ORDEA PRODCOM SRL (CUI 9991233)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,17 RON
Valoare atribuită
947,17 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,17 RON

din 947,17 RON estimat