Atribuită Cumpărare directă

Servicii de montare/demontare indicatoare si oglinzi rutiere conform nota 70119/25.07.2023

Număr anunț
DA33740112
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
REM SIB SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47269286)
Cod CPV
45233290-8 · Instalare de indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.090 RON
Valoare atribuită
10.090 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.090 RON

din 10.090 RON estimat