Atribuită
Anunț de participare
Anexe sediu de ocol Brosteni-DSSV
- Număr anunț
- SCN1009597
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII MONTAJ AG S.R.L. (CUI 36948656)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535.769 RON
- Valoare atribuită
- 535.600,99 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1004450
- Termen limită
- 24.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018672
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.docx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1018672.pdf
- Liste de cantitati.PDF.p7s
- planse arhitectura si rezistenta.rar
- planse instalatii electrice.rar
- planse instalatii sanitare.rar
- proiect tehnic.rar
- Sectiunea Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Eurocert Bucovina SRL CUI RO 36948656
Valoare atribuită
535.600,99 RON
din 535.769 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro