Atribuită Cumpărare directă

Filtre apa sterila (FILTRU 20 µm,Filtru 5 microni,FILTRU 0,5 µm)

Număr anunț
DA33740688
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
39525200-0 · Elemente filtrante din panza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.560 RON
Valoare atribuită
2.560 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.560 RON

din 2.560 RON estimat