Atribuită Cumpărare directă

Produse papetarie

Număr anunț
DA33741701
Autoritate contractantă
COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.365,27 RON
Valoare atribuită
3.365,27 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.365,27 RON

din 3.365,27 RON estimat