Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SSD

Număr anunț
DA33742002
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA GEORGE APOSTU BACAU (CUI 29092045)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,82 RON
Valoare atribuită
203,82 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,82 RON

din 203,82 RON estimat