Atribuită Cumpărare directă

CENTRUL MEDICO SOCIAL CORABIA ACHIZITIONEAZA MANUSI DE UNICA FOLOSINTA

Număr anunț
DA33742814
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL (CUI 16057240)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,70 RON
Valoare atribuită
314,70 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,70 RON

din 314,70 RON estimat