Atribuită Cumpărare directă

lemne foc

Număr anunț
DA35977036
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COSTESTII DIN VALE (CUI 29145948)
Furnizor / câștigător
VASIROM (CUI 10219912)
Cod CPV
03410000-7 · Lemn (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON