Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi BEKO RDNE350K30XBN, NeoFrost, 313 l, H 172 cm, Clasa F, inox

Număr anunț
DA35988086
Autoritate contractantă
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTA (CUI 4322394)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.638,52 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.638,52 RON