Atribuită Cumpărare directă

Reparatie multifunctional laser CANON A4

Număr anunț
DA33744456
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI 28074725)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,80 RON
Valoare atribuită
130,80 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,80 RON

din 130,80 RON estimat