Acasă · Licitații
· Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Revizie documentatie evaluare de risc
- Număr anunț
- DA33744896
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI 24582488)
- Furnizor / câștigător
- LID EXPERT QMS SRL (CUI 23422560)
- Cod CPV
- 73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,68 RON
- Data publicării
- 31.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 01.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.