Atribuită Cumpărare directă

articole curatenie

Număr anunț
DA33744908
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078,07 RON
Valoare atribuită
1.078,07 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.078,07 RON

din 1.078,07 RON estimat