Atribuită Cumpărare directă

Materiale de laborator

Număr anunț
DA33744986
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,68 RON
Valoare atribuită
690,68 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,68 RON

din 690,68 RON estimat