Atribuită Cumpărare directă

Mijloc fix: Aparat de spălat cu presiune

Număr anunț
DA33745477
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.675,60 RON
Valoare atribuită
9.675,60 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.675,60 RON

din 9.675,60 RON estimat