Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de gestionare si de asistenta privind reteaua de date CERONAV - 12 LUNI

Număr anunț
DA33745913
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
TETHYS ENERGY SYSTEMS SRL (CUI 27807607)
Cod CPV
72315000-6 · Servicii de gestionare si de asistenta privind retelele de informatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.560 RON
Valoare atribuită
64.560 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.560 RON

din 64.560 RON estimat