Atribuită Cumpărare directă

Lama pentru clipperul chirurgical, 3M/USA, cod 9680

Număr anunț
DA33746032
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.920 RON
Valoare atribuită
17.920 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.920 RON

din 17.920 RON estimat