Atribuită Cumpărare directă

consumabile medicale 125/7

Număr anunț
DA33746228
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI 9052135)
Furnizor / câștigător
MKD PROFESSIONAL SHOP SRL (CUI 30951300)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,42 RON
Valoare atribuită
563,42 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,42 RON

din 563,42 RON estimat