Atribuită Cumpărare directă

DS ILFOV Servicii de medicina muncii

Număr anunț
DA33746523
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
MEDICOVER SRL (CUI 15446991)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.412 RON
Valoare atribuită
48.412 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.412 RON

din 48.412 RON estimat