Atribuită Cumpărare directă

Consultanta achizitii ,Componenta 10- Fondul Local, Investitia I.1.4 -piste pentru biciclete

Număr anunț
DA33746788
Autoritate contractantă
Comuna Dumesti (Primaria Comunei Dumesti) (CUI 4540585)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat