Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
TRUSA INTERVENTII ENDOSCOPICE UROLOGIE
- Număr anunț
- SCN1009544
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 189.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1004325
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018429
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Trusa interventii endoscopice urologie.PDF.p7s
- Contract furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1018429.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
189.000 RON
din 190.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.