Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii şi intretinere centrale termice Judecătoria Câmpina

Număr anunț
DA33747133
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
TUMAG SERVICE SRL (CUI 15119426)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.730 RON
Valoare atribuită
5.730 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.730 RON

din 5.730 RON estimat