Atribuită Cumpărare directă

Furnizare piese si consumabile auto pentru Comuna Curcani Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33747228
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
SILVI MOTORS CONCEPT S.R.L. (CUI 42793424)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.282 RON
Valoare atribuită
3.282 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.282 RON

din 3.282 RON estimat