Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipamente parc inclusiv transport si montaj PEPTM.02

Număr anunț
DA33747431
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.130 RON
Valoare atribuită
32.130 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.130 RON

din 32.130 RON estimat