Atribuită Cumpărare directă

Motorina effix 51

Număr anunț
DA33747432
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CUI 3796772)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI 11158953)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,86 RON
Valoare atribuită
393,86 RON
Data publicării
31.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,86 RON

din 393,86 RON estimat