Atribuită Cumpărare directă

TALC STERIL 3 GR CHIRURGIE TORACICA = IUL 2024 MS = FE 931/18.06.2024 = POZ. 1209

Număr anunț
DA36001778
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON