Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Cort ecranat Faraday
- Număr anunț
- SCN1009533
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA - ICMET CRAIOVA (CUI RO3871599)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 42992100-7 · Carcase Faraday (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.500 RON
- Valoare atribuită
- 134.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1005355
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018425
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_CORT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018425.pdf
- FORMULARE_CORT.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT_CORT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
134.000 RON
din 134.500 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.