Atribuită Cumpărare directă

PACHET TBC

Număr anunț
DA33748699
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.829 RON
Valoare atribuită
3.829 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.829 RON

din 3.829 RON estimat