Atribuită Cumpărare directă

Servicii de deratizare - aproximativ 10000mp

Număr anunț
DA33749151
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
EURO PEST MANAGEMENT SRL (CUI 32886275)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat