Atribuită
Anunț de participare
mini tunel aerodinamic subsonic
- Număr anunț
- SCN1009525
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI 9766541)
- Cod CPV
- 73430000-5 · Testare si evaluare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,22 RON
- Valoare atribuită
- 168.000 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 07:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1005548
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018421
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1018421.pdf
- Fisa de produs MINI TUNEL aerodinamic 08022018.pdf.p7s
- Formulare mini tunel 06132018.pdf.p7s
- Model contract mini tunel 06132018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL CUI RO 9766541
Valoare atribuită
168.000 RON
din 168.067,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro