Atribuită Cumpărare directă

HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML CT X 5F(SOL.A+SOL.B) / HYDROCORTISONUM

Număr anunț
DA33750396
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,60 RON
Valoare atribuită
508,60 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,60 RON

din 508,60 RON estimat