Atribuită Cumpărare directă

PACHET TAVAN CASETAT 6 cutii a 3,6 mp fiecare

Număr anunț
DA33750599
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,34 RON
Valoare atribuită
772,34 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,34 RON

din 772,34 RON estimat