Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Achizitia unui tractor dotat cu incarcator frontal si retroexcavator

Număr anunț
SCN1022248
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.097,31 RON
Valoare atribuită
157.570 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
24.10.2018 16:44
Anunț de atribuire
SCNA1008363
Termen limită
31.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029111

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
IRUM SA CUI 1235170

Valoare atribuită

157.570 RON

din 168.097,31 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 10.527,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.