Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,8% sub estimat
Furnizare piese si servicii de reparatii si intretinere pentru autoturisme, autocamioane, autobasculante, utilaje agricole si forestiere din cadrul Directiei Silvice Satu Mare
- Număr anunț
- CN1004244
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PATRICS SRL (CUI 2386642)
- Cod CPV
- 16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728.011,18 RON
- Valoare atribuită
- 467.426,20 RON 35,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1007084
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 179-405137
- Documentație de atribuire
- DF1023627
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 728.011,18 RON Adjudecat: 467.426,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare piese si servicii de reparatii si intretinere pentru … | 260.584,98 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare piese si servicii de reparatii si intretinere autobas… | 467.426,20 RON | PATRICS | 467.426,20 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PATRICS SRL CUI 2386642
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GER BOG S.R.L. CUI RO4184771
Valoare atribuită
467.426,20 RON
din 728.011,18 RON estimat
35,8%
Adjudecat la 64,2% din estimat · economie 260.584,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.