Atribuită Cumpărare directă

DMEM - high glucose With 4500 mg/L glucose

Număr anunț
DA33751475
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,24 RON
Valoare atribuită
689,24 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
04.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,24 RON

din 689,24 RON estimat