Atribuită Cumpărare directă

Servicii decorare conform anexa nr. 2 la contractul nr. 31/21.02.2023

Număr anunț
DA33751627
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
Furnizor / câștigător
NSV TEH SRL (CUI 35392470)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.132,15 RON
Valoare atribuită
69.132,15 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.132,15 RON

din 69.132,15 RON estimat