Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular Milwaukee M18

Număr anunț
DA33751676
Autoritate contractantă
TRANSPORT PUBLIC LOCAL S.A. SUCEAVA (CUI 17791716)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.586,55 RON
Valoare atribuită
1.586,55 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.586,55 RON

din 1.586,55 RON estimat