Atribuită
Anunț de participare
PROCEDURA SIMPLIFICATA ONLINE INTR-O SINGURA ETAPA AVAND CA OBIECT INCHEIEREA UNUI ACORD-CADRU PE 12 DE LUNI PENTRU FURNIZAREA DE Borseta pentru trusa individuala de prim ajutor
- Număr anunț
- SCN1010481
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18937100-7 · Saculete de ambalaj (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209.000 RON
- Valoare atribuită
- 327.157,02 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1005784
- Termen limită
- 17.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018881
Documente
Documentația de atribuire
- 20180806_N_Conditii contractuale.doc.p7s
- 20180806_N_Formulare.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI BORSETA OK.doc.p7s
- FisaDate_DF1018881.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
327.157,02 RON
din 209.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro