Atribuită Cumpărare directă

CAPAC WC PT PERSOANE CU DIZABILITATI

Număr anunț
DA33752964
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
PRODES 2002 SRL (CUI 14312762)
Cod CPV
44411720-7 · Capace pentru closete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.850 RON
Valoare atribuită
4.850 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.850 RON

din 4.850 RON estimat