Atribuită Cumpărare directă

FURTUN HIDRAULIC DN12X1 L4500, FURTUN HIDRAULIC DN12X1 L3600,

Număr anunț
DA33753130
Autoritate contractantă
Comuna Mediesu Aurit (CUI 3896984)
Furnizor / câștigător
ZBONA GR SRL (CUI 639382)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,62 RON
Valoare atribuită
554,62 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,62 RON

din 554,62 RON estimat