Atribuită Cumpărare directă

Solutii si produse pentru Spalatoria Auto

Număr anunț
DA33753397
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
S & M STEMI CLEAN SRL (CUI 29357703)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.608,28 RON
Valoare atribuită
2.608,28 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
03.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.608,28 RON

din 2.608,28 RON estimat