Atribuită Cumpărare directă

Suplimentare servicii de masa pentru participantii la festivalul Hora din strabuni

Număr anunț
DA33753794
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN VASLUI (CUI 48260153)
Furnizor / câștigător
VEDIRIN GRUP SRL (CUI 28421417)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.851,88 RON
Valoare atribuită
7.851,88 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.851,88 RON

din 7.851,88 RON estimat