Atribuită Cumpărare directă

Apa minerala plata

Număr anunț
DA33753923
Autoritate contractantă
MUZEUL DE MINERALOGIE "VICTOR GORDUZA" BAIA MARE (CUI 3627838)
Furnizor / câștigător
MABO POWER S.R.L. (CUI 40105880)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat