Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea si montajul unui Totem de semnalizare digitala in aer liber 55 inch

Număr anunț
DA33754245
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
IVIA TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 41122412)
Cod CPV
35261100-2 · Panouri de informare cu mesaje variabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.286 RON
Valoare atribuită
14.286 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.286 RON

din 14.286 RON estimat