Atribuită Cumpărare directă

Micropipeta Eppendorf de 10 ml capacitate Varfuri Eppendorf pentru micropipeta de 10 ml,cu lungimea

Număr anunț
DA33754294
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.551,67 RON
Valoare atribuită
1.551,67 RON
Data publicării
01.08.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.551,67 RON

din 1.551,67 RON estimat