Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat
MATERIALE DE PROMOVARE PERSONALIZATE
- Număr anunț
- SCN1010462
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA ANDRA SRL (CUI 13658556)
- Cod CPV
- 22150000-6 · Brosuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.082 RON
- Valoare atribuită
- 24.605 RON 23,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2018 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1007137
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018833
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Lotul 1.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Lotul 2.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Lotul 3.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Lotul 4.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Lotul 5.docx.p7s
- clauze contractuale.doc.p7s
- declaratie conflict interese.docx.p7s
- FisaDate_DF1018833.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 32.082 RON Adjudecat: 24.605 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cani personalizate | 5.700 RON | — | |
| 2 | Tricouri personalizate | 7.000 RON | SOLUTIONS LINE S.R.L. | 8.500 RON |
| 3 | Mape de prezentare | 500 RON | — | |
| 4 | Brosuri de promovare | 18.000 RON | TIPOGRAFIA ANDRA | 15.250 RON ↓15,3% |
| 5 | Sacose personalizate | 882 RON | SOLUTIONS LINE S.R.L. | 855 RON ↓3,1% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SOLUTIONS LINE S.R.L. CUI RO 18239745
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TIPOGRAFIA ANDRA SRL CUI RO 13658556
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TROPEVM S.R.L. CUI RO 3629790
Valoare atribuită
24.605 RON
din 32.082 RON estimat
23,3%
Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 7.477 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.